Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milan Fučík - krátký rozhovor před play-off

1)      Skončila základní část V-Centrum ligy, jak jsi spokojen s umístěním v tabulce?
Po začátku podzimní části jsem si myslel že snad skončíme, pořežeme hokejky a dáme se individuálně na šachy…scházeli jsme se ve strašném počtu a výsledky byly děsivé. Ale pak se to zlomilo, na zápas nás bylo 13, i tréninky chvíli stály za něco, začalo se vyhrávat a postupovat v tabulce. Takže si myslím, že na zimní pauzu šla Slza s velice dobrou formou. Bohužel ta roztála i se sněhem. S tím, co teď Slza má, se hraje asi bohužel maximum. V relativně plném složení a aspoň nějakém trochu zodpovědném přístupu, by ten tým měl na mnohem víc, ale asi o to nikdo nestojí…
 
2)      V play-off narazí Slza na tým HBC Flyers Jihlava, co od těchto zápasů očekáváš a jaké má mužstvo ambice?
Já bych chtěl postoupit. Flyers mají také utrápenou hru, jak jsem viděl při posledním střetnutí u nich doma. Když se nesejdeme v sedmi, tak si myslím že šance na postup jsou reálné.
 
3)      Ke konci základní části byl problém s počtem hráčů v týmu. Na zápasy jste se scházeli v malém množství. Věříš, že se to v play-off změní a že vyrukujete na soupeře ve větším počtu? Chtěl by si případně něco vyřídit spoluhráčům před víkendovým dvojzápasem?
Doufám, že nás bude aspoň na dvě pětky a nebudeme tam strašit s vyplazenými jazyky jak vidláci. Přál bych si, abychom si zahráli pěkný hokejbal. Co vzkázat? Asi to ať všichni přijdou, nechci hrát to, co v posledním zápase proti Flyers v Jihlavě.